2017 VOVA- SMART LEARNING
Loading...

ondevlpm's blog

Brazylia vs. Serbia, Kiedy ludzie koncentrują się na Koszulki Piłkarskie Neymar, Kiedy Coutinho zaatakował jego dłonie, Rdzeń obrony, Tiago Silva, Daj Królestwu Samba spokój.

Dzisiejsza gra, Tiago Silva spisał się dobrze w dwóch strefach karnych. 68. minuta gry Brazylijska drużyna otrzymuje rzut rożny Neymar otworzył piłkę do przodu Miranda upadła na ziemię, rywalizując z serbskimi graczami. W tym czasie Tiago-Silva pobiegł na przód od środkowej drogi. Widziałem, jak skacze wysoko, Elegancki lew potrząsa głową, Umieść piłkę w bramce, Brazylijska drużyna zablokowała zwycięstwo.

Teraz brazylijska drużyna weszła do rundy eliminacyjnej. Obrona stała się ważnym czynnikiem dla zespołu, aby uzyskać dobre wyniki. W ofensywie Nemar prowadzi drużynę brazylijską bez strat dla przeciwnika; W ciągu ostatnich 3 mistrzostw świata, Największym problemem dla brazylijskiego zespołu jest obrona. Z siedzibą Tiago-Silvy, Struktura Koszulka Brazylia zespołu jest bardziej zrównoważona. Aby zaatakować Puchar Tytana po 16 latach, Tiago Silva jest niewątpliwie jednym z najważniejszych kamieni węgielnych brazylijskiego zespołu.

Hiszpański Związek Piłki Nożnej oficjalnie ogłosił to Real Madryt, obecny dyrektor sportowy reprezentacji Koszulki Piłkarskie Hiszpanii Elero, Zostań hiszpańskim tymczasowym trenerem Poprowadź Hiszpankę do Pucharu Świata w Rosji.

Hiero, 50, W erze graczy grali dla Realu Madryt, Boltona i innych drużyn. Poprowadź Real Madryt, aby wygrać Ligę Mistrzów La Liga i wielu innych mistrzów. W 2005 roku Hierro ogłosił swoją emeryturę.

W 2007 r. Hierro służył hiszpańskiej drużynie narodowej. W 2011 roku został dyrektorem handlowym w Maladze. Wrócił do Realu Madryt w 2014 roku jako asystent trenera Ancelottiego. W 2016 roku zostanie trenerem Oviedo. Coaching na sezon. 23 listopada 2017 r Jeello został dyrektorem sportowym Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej. Tym razem wszedł, by poprowadzić Hiszpanię na mistrzostwa świata. Wcześniej Koszulka Hiszpania Federacja Piłkarska oficjalnie ogłosiła, że Lope Teji ma zajęcia.

Międzynarodowy mecz rozgrzewki odbył się na stadionie Roy-Poudouan. Koszulki Piłkarskie Belgia pokonała Egipt 3: 0 w domu Lukaku i Azar strzelali gole Fellaini jest wisienką na torcie.

Belgia przegrała z Egiptem 4-0 w 2005 roku. Martinez dokonał tylko dwóch wymian w pierwszym składzie. Marynarz zastępuje rannego Kompany, Vitser zastąpił Dembele. Hamed rozpoczął grę zaledwie w 2 minuty, a Spade Azar otrzymał żółtą kartkę. Potem Fache także sfaulował Carrasco na żółtą kartkę. Belgia zaczęła przejąć kontrolę nad inicjatywą Strzał z perymetrii Mortense'a został uratowany. Strzał z prawej strony ograniczonego obszaru Munye również został zablokowany. Krzyże Mertensa po prawej, Punkt przedni Lukaku nie trafił z bliskiej odległości.

Druga połowa. Alderveld, Belgia, dalekie odległości po ugięciu. Trezeguet, który wyszedł z ławki, strzelił nisko po lewej stronie pola karnego. Została skonfiskowana przez Kurtova. De Bruyne nie trafił w długi strzał. W podaniu Chadleya strzał Munieyera nie trafił w prawy górny róg. W przełęczy Munier, Niski strzał po lewej stronie strefy karnej Carrasco został zapisany. Debraone rzut wolny został skonfiskowany. Koszulka Belgia przypieczętowała zwycięstwo w 92. minucie. Bashujayi przechodzą po prawej stronie ograniczonego obszaru, Fellaini pchnął pustą bramkę do siatki na skraju ograniczonego obszaru, 3-0.